Umělý stromeček 180 cm - Smrk Maya

Smrk Maya přináší eleganci a vysokou kvalitu, kterou si zamilujete na první pohled. Jeho propracované větve a jehličí v tmavě zelených odstínech vypadají téměř jako živý stromeček. Díky robustnímu stojanu a snadno tvarovatelným větvím si můžete stromek snadno přizpůsobit a ozdobit podle svých představ. Baleno v odolném kartonovém obalu.

 

Parametry vánočního stromku

(A) Výška od země: 180 cm (se stojanem)

(B) šířka dna: 120 cm

(C) výška po první větev: 20 cm

Typ jehličí: PVC

Stojan: kovový

Vánoční stromek se skládá ze 3 částí

 

➡️ jiné barvy vánočních stromků

 

Momentálně nedostupné
2 725 Kč

Umělý vánoční stromek má následující výhody:

Husté jehličí - větve jsou blízko u sebe a jsou vyrobeny ze sofistikovaného PVC materiálu, který dodává stromku potřebnou hustotu.

Barva vánočního stromku - vánoční stromek má odstín zelené a připomíná živý vánoční stromek.

Materiál - PVC fólie, ze které je náš vánoční stromek vyroben, je vysoce kvalitní materiál, který neopadává a vydrží mnoho let

Osvědčený výrobek - dlouholeté zkušenosti v oboru nás vedly k postupnému zdokonalování, a proto mají naše vánoční stromky ideální tvar a formu.

Pevný a odolný stojan - součástí balení tohoto typu stromku je odolný kovový stojan, který vánoční stromek pevně drží na svém místě

Kmen - je vyroben z ocelové tyče, má realistickou barvu a dodává stromku stabilitu, i když je velmi bohatý na ozdoby nebo osvětlení

 

Ve videu níže najdete návod, jak vánoční stromek rozložit a složit. Aby byl stromeček dostatečně hustý, je třeba otevřít každou větev zvlášť a nasměrovat každou větev do jiného směru. V opačném případě nemusí stromek vypadat hustě a bude mít mezery. Vše je podrobně ukázáno ve videu.

Jako vzorový stromek jsme použili Irský smrk z PVC o délce 220 cm.

 

#showmore#

Umělý smrk Maya

Smrk Maya je inspirován smrkem, který pochází z japonské oblasti Maya. Při výrobě vánočního stromku je použita vysoce kvalitní a nehořlavá PVC fólie. Větve a jehličí jsou propracované a navržené tak, aby co nejvíce připomínaly živý stromek. Barva jehličí je v tmavších odstínech zelené s krátkým jehličím. Větvičky jsou silné, snadno se tvarují a při zdobení si zachovávají svůj tvar. K vánočnímu stromku obdržíte robustní stojan, který zajistí, aby stromek stál vzpřímeně při nerovnoměrném zatížení. Nohy stojanu chrání vaši podlahu před poškrábáním. Stromeček je zabalen v odolném kartonovém obalu, který dobře poslouží při skladování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu