Umělý vánoční stromek podle jehličí

Jaký je rozdíl mezi PVC, 3D a FULL 3D stromky? Odpověď naleznete po kliknutí níže na "Chci vědět více".

#showmore# 

Tradiční stromek z PVC materiálu

- je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí tradiční vánoční stromeček za nízkou cenu. Vánoční stromek je čistě z PVC jehličí, které má plochý tvar. Přestože nemusí vypadat jako realistické živé stromky, stále nabízejí klasický vzhled a pocit vánočního stromku. Nabídku tradičních umělých stromků naleznete na odkazu.

3D vánoční stromky - realismus pro menší rozpočet

- při výrobě se používá PVC a 3D jehličí. Jehličí z PVC mají normální plochý tvar a jsou umístěny na vnitřní straně umělého stromečku. 3D jehličí z PE materiálu je umístěno na vnější straně vánočního stromku a napodobují tvar opravdových jehliček. Ze vzdálenosti asi 2 metrů vypadají jako skutečné, ale při bližším pohledu jsou vidět větvičky z PVC. Tento umělý stromek je určen pro lidi, kteří mají omezený rozpočet, ale chtějí realistický vánoční stromek. Kompletní nabídku 3D umělých stromků najdete na odkazu.

FULL 3D vánoční stromky - dokonalá imitace živého stromku!

FULL 3D vánoční stromky jsou maximálně realistické. Full 3d vánoční stromek je vyroben výhradně z 3D jehličí a je prakticky k nerozeznání od živých stromků. Přestože jsou dražší než stromky z PVC nebo 3D, zachovávají si svůj realistický vzhled po mnoho let, což z nich činí skvělou investici pro ty, kteří chtějí to nejlepší z nejlepšího. 3D jehličí je velmi kvalitní a neopadává. Kompletní nabídku FULL 3D umělých stromků najdete na odkazu.

 

Jestli chcete ještě více informací, přečtěte si tenhle článek, který je podrobněji věnuje tomuto tematu.

Zpět do obchodu