Elsa 180 cm - 3D vánoční stromek

Smrk Elsa je vyroben v kombinaci PVC a 3D jehličí, které je detailně propracované. Vnější 3D jehlice mají přirozeně vypadající tvar. Na vnitřní straně je použito ploché PVC jehličí, které dodává potřebnou hustotu a tvar. Jehličí je vysoce kvalitní a během svátků neopadává. Umělý stromek se snadno rozkládá a skládá díky deštníkovému systému. Součástí balení je stabilní stojan. Stromeček je zabalen v odolné kartonové krabici.

  • Výška od země180 cm (se stojanem)
  • Šířka: 135 cm
  • Typ jehličí: 3D a PVC
  • Stojan: kovový

Vánoční stromek se skládá ze 3 částí

➡️ Další barvy 3D stromečků ⬅️

Skladem
6 490 Kč

Fotografie nejsou upravovány, abyste měli co nejlepší představu o tom, co kupujete, a aby se předešlo zbytečným reklamacím.

 

Další informace o stromčeku najdete po rozbalení níže

#showmore#

 

3D vánoční stromek Elsa je vytvořen s důrazem na detail, aby vytvářel dojem, že máte v obývacím pokoji živý stromek. Jeho přirozeně vypadající 3D jehličí, které je použito na vnější straně stromku, vás přesvědčí o jeho pravosti.

Upřednostnili jsme pouze ty nejkvalitnější materiály, abychom zajistili odolnost a dlouhou životnost tohoto stromku. Jeho 3D jehličí je nejen vizuálně dokonalé, ale také praktické, protože nemusíte řešit problém s odpadáváním jehličí.

Navíc se tento umělý stromek díky speciálnímu deštníkovému systému snadno staví a sundává, což vám ušetří čas v předvánočním období.

Stabilitu stromku zajišťuje robustní kovový stojan, který ho pevně drží na místě bez ohledu na jeho výšku a počet ozdob.

Tento stromek najdete také ve verzi se 100% 3D jehličím - Smrk Elsa 100% 3D vánoční stromek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu