Umělé vánoční stromečky

Jaký je rozdíl mezi PVC, 3D a FULL 3D stromky? Odpověď naleznete po kliknutí níže na "Chci vědět více".

#showmore# 

Tradiční stromek z PVC materiálu

- je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí tradiční vánoční stromeček za nízkou cenu. Vánoční stromek je čistě z PVC jehličí, které má plochý tvar. Přestože nemusí vypadat jako realistické živé stromky, stále nabízejí klasický vzhled a pocit vánočního stromku. Nabídku tradičních umělých stromků naleznete na odkazu.

3D vánoční stromky - realismus pro menší rozpočet

- při výrobě se používá PVC a 3D jehličí. Jehličí z PVC mají normální plochý tvar a jsou umístěny na vnitřní straně umělého stromečku. 3D jehličí z PE materiálu je umístěno na vnější straně vánočního stromku a napodobují tvar opravdových jehliček. Ze vzdálenosti asi 2 metrů vypadají jako skutečné, ale při bližším pohledu jsou vidět větvičky z PVC. Tento umělý stromek je určen pro lidi, kteří mají omezený rozpočet, ale chtějí realistický vánoční stromek. Kompletní nabídku 3D umělých stromků najdete na odkazu.

FULL 3D vánoční stromky - dokonalá imitace živého stromku!

FULL 3D vánoční stromky jsou maximálně realistické. Full 3d vánoční stromek je vyroben výhradně z 3D jehličí a je prakticky k nerozeznání od živých stromků. Přestože jsou dražší než stromky z PVC nebo 3D, zachovávají si svůj realistický vzhled po mnoho let, což z nich činí skvělou investici pro ty, kteří chtějí to nejlepší z nejlepšího. 3D jehličí je velmi kvalitní a neopadává. Kompletní nabídku FULL 3D umělých stromků najdete na odkazu.

 

Jestli chcete ještě více informací, přečtěte si tenhle článek, který je podrobněji věnuje tomuto tematu.

Nahoru
Další produkty
28 položek celkem

Vánoční stromeček

Přeneste váš domov do úplně nového rozměru vánoční atmosféry pomocí naší rozsáhlé kolekce umělých vánočních stromků. V naší nabídce najdete nejen tradiční, ale i moderní styly stromků, každý z nich pečlivě navržen s důrazem na autentičnost a dokonalost detailů. Každý stromeček v naší kolekci není jen pouhým ozdobným prvkem, ale zároveň zajišťuje maximální pohodlí - díky snadnému sestavení, vysoké odolnosti a dlouhotrvající radosti bez nutnosti starostí. Připravte se na nezapomenutelné chvíle vánoční euforie a užijte si přípravy na sváteční oslavy a rodinná setkání v plné parádě! Neotálejte a objednejte si svůj vlastní umělý vánoční stromek ještě dnes, abyste mohli začít s plánováním svátečního programu a rodinných tradic s jistotou, že váš domov bude zářit nejen vánočními světly, ale i kouzelnou atmosférou radosti a štěstí!

Zpět do obchodu