Světýlka na stromeček Twinkly rozzáří vaše Vánoce. Čím jsou tak výjimečná?

Vánoční sezona s sebou každý rok přináší nové trendy v barvách, dekoracích i výzdobě. Jedno se ale nemění: vánoční světýlka, která dodávají sváteční atmosféře jedinečné kouzlo. 

 

Ať už je umístíte pouze na stromeček nebo i stropní trámy, okna či zábradlí, se správným typem osvětlení vnesete do vašeho domova typickou vánoční náladu. Pokud si vyberete světýlka na stromeček Twinkly, získáte originální dekoraci, kterou budete s radostí využívat hned několik let.

 

Světelné efekty přesně podle vašich představ

Světýlka Twinkly vás nadchnou nejen jednoduchým ovládáním, ale zejména možností nastavení oblíbené barvy, barevné kombinace či stylu blikání. Nečeká vás žádné zdlouhavé přepínání na ovládači. Po jediném kliknutí v chytrém telefonu se světýlka rozsvítí tak, jak si budete přát. Stačí mít v telefonu nainstalovanou aplikaci a spárovat váš telefon s adaptérem světýlek pomocí Bluetooth.

 

Jak ovládat světýlka na stromeček Twinkly?

Když světelný řetěz omotáte kolem stromečku zespodu směrem nahoru, spojte jej s napájecím adaptérem. Po připojení do elektrické zásuvky se světýlka rozzáří. Následně si z App Store nebo z Google Play stáhněte bezplatnou aplikaci Twinkly a následujte pokyny, které v ní najdete. Pokud chcete, aby světýlka reagovala na vaše zadání, mějte telefon připojený k Wi-Fi síti.

 

Aplikace vás sama vyzve ke zmapování povrchu stromečku. Jak to udělat? Stačí podržet telefon v poloze, v jaké byste jej drželi, kdybyste stromek fotografovali. Aplikace díky tomu zjistí, jaké je rozložení světýlek, což vám otevře další možnosti a funkce, například nastavení rychlosti efektů nebo svítivost LED žárovek. Nechybí ani praktický časovač. Pokud vás tyto efekty přestanou bavit, můžete si stáhnout další nebo si přímo v aplikaci vytvořit vlastní.

 

LED světýlka Twinkly můžete díky IP krytí s označením 44 umístit do interiéru i exteriéru. Dávejte však pozor, aby nebyla vystavena příliš vysokým ani příliš nízkým teplotám. Světýlka rozumí také příkazům chytrých asistentů. Navzdory vyšší pořizovací ceně jsou tedy stylovou dekorací, která nadchne nejen milovníky inteligentních technologií.

 

Zpět do obchodu