Reina 180 cm - 3D vánoční stromek

Smrk Reina vyniká mezi vánočními stromky svou jedinečností. Umělý stromek má 3D jehličí, které je zpracováno tak, aby se co nejvíce podobalo živému jehličí a je použito na vnější straně. Uvnitř je jehličí z PVC, které není vidět a dodává stromku hustotu. Jehlice mají přirozenou tmavě zelenou barvu. Pro snadné rozložení stromku se používá deštníkový systém. Uměly stromek je hustý a odolný vůči zátěži. Při jeho výrobě jsou použity ty nejkvalitnější materiály, takže se budete moci každoročně těšit z jeho krásy a prožívat bezstarostné sváteční období.

  • Výška od země: 180 cm (se stojanem)
  • Šířka: 120 cm
  • Typ jehličí: 100% 3D
  • stojan: kovový

Vánoční stromek se skládá ze 3 částí


➡️ Další barvy 3D vánočních stromků ⬅️

Skladem
6 490 Kč

Fotografie nejsou upravovány, abyste měli co nejlepší představu o tom, co kupujete a aby se předešlo zbytečným reklamacím.

 

Více informací o produktu najdete po rozbalení

#showmore#

Umělý stromek je vyroben kombinací realisitického 3D jehličí a PVC jehličí. 3D jehličí proto, že má trojrozměrný tvar. Tento typ jehličí se používá na vnější straně, aby umělý stromek vypadal co nejpřirozeněji. PVC jehličí má plochý tvar, dodává stromku potřebnou hustotu a je umístěno na vnitřní straně, která není příliš viditelná. Oba typy jehličí jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a trvanlivých materiálů, takže jehličí neopadává a vy se můžete ze stromku těšit mnoho let. Díky deštníkovému systému se vánoční stromek rychle a snadno demontuje. Stromeček je zabalen v odolném kartonovém obalu. Součástí balení je robustní kovový stojan.

Tento stromek je k dispozici také ve verzi pouze s 3D jehličím - Smrk Reina 100% 3D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu