Astrid 220 cm - luxusní full 3D vánoční stromek

Smrk Astrid je vyroben tak, aby co nejvěrněji napodoboval živý stromek. Realističnosti stromečku je dosaženo díky detailně propracovanému 3D jehličí a tmavě zelené barvě. Kmen je také v realistických barvách. Umělý stromek je hustý a tvořený pouze 3D jehličím (full 3D), které je velmi příjemné na dotek. Vánoční stromek stojí na robustním kovovém stojanu, který ho udržuje stabilní.

 

Výška od země: 220 cm (se stojanem)
Šířka: 130 cm
Typ jehličí: full 3D (100% 3D)
stojan: kovový
Vánoční stromek se skládá ze 4 částí


➡️ Další barvy full 3D stromků ⬅️

Skladem
11 990 Kč

Fotografie nejsou upravovány, abyste měli co nejlepší představu o tom, co kupujete, a abyste se vyhnuli zbytečným reklamacím.

 

Jaké jsou výhody stromu, zjistíte rozbalením níže.

#showmore#

Realistický vzhled: Naše umělé stromky jsou pečlivě vyrobeny tak, aby věrně kopírovaly krásu živého vánočního stromku. Vánoční stromeček je vyroben pouze s použitím 3D jehličí. Tento typ jehličí se autenticky podobá vzhledem i dotykem těm, které se vyskytují v přírodě.

Minimálně viditelný kmen: Vše jsme promyšleně zakryli tak, aby byl kovový kmen vidět co nejméně.

Kvalitní materiál: Jsme hrdí na to, že k výrobě našich umělých stromečků používáme pouze ty nejkvalitnější materiály. Výsledkem je krásný, vysoce kvalitní stromek, který rok co rok dodává vánočnímu období eleganci.

Odolné jehličí: Naše stromky se pyšní silným jehličím, které zajišťuje plný vzhled. Vaše ozdoby najdou dokonalé místo a rozzáří váš domov.

Dlouhodobá investice: I když jsou naše stromky zpočátku dražší, jedná se o investici, která se vyplatí. Jsou navrženy tak, aby vydržely roky, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte, protože naše stromky si s každými dalšími Vánocemi zachovávají svou krásu a kouzlo.

Realistické barvy: Barva našich stromečků a kmene je odborně přizpůsobena barvě skutečným stromkům. Díky zářivému tmavě zelenému jehličí a hnědému kmeni budete mít problém rozeznat náš umělý stromek od živého.

Dokonalé jehličí: rozlučte se s otravným padajícím jehličím! Naše umělé stromky jsou navrženy tak, aby si jehličí zachovalo svou celistvost, a vy si zamilujete, jak je měkké a příjemné na dotek.

Robustní kovový stojan: bezpečnost a stabilita jsou během sváteční sezóny nejdůležitější. Buďte si jisti, protože naše stromky jsou dodávány s robustním kovovým stojanem, který poskytuje bezpečnou a stabilní základnu pro váš sváteční středobod.

Rychlost montáže a demontáže: Umělý stromek využívá systém altánů, díky němuž je demontáž a montáž stromku snadná a časově nenáročná. Navíc dodává stromku rok co rok konzistentní vzhled.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 29.12.2023
Musím úprimne povedať, že tento stromček je dokonalý! Vyzerá autenticky, je hustý a nesmrdí plastom. Po minuloročnej skúsenosti som mala obavy, pretože sme kupovali stromček z iného e-shopu a kôli plastovému zápachu sme ho museli po pár dňoch vrátiť. Tu sme tento problém vôbec nezaznamenali a ďalším bonusom bola ústretová komunikácia a super rýchle dodanie. Môžem iba doporučiť!
Zpět do obchodu