Umělý stromeček 180 cm - Smrk Irský

Smrk Irský je oblíbený model tradičního stromku z PVC materiálu. Smrk Irský je hustý umělý stromeček s přirozeně tmavě zeleným jehličím. Jehlice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a neopadává. Větve již nemusíte připevňovat ke kmeni, protože jsou již pevně spojeny s kmenem, což umožňuje stromek snadno rozebrat a složit a stromek má každý rok stejný tvar. Větve stromu drží stabilitu při jakémkoli zatížení stromečku. Umělý stromek stojí na kovovém stojanu. Stromek je zabalen v kartonovém obalu, který slouží i jako ochrana při skladování.

Parametry vánočního stromku

(A) výška od země: 180 cm (se stojanem)

(B) šířka dna: 110 cm

(C) výška po první větev: 20/30 cm

Typ jehličí: PVC

Stojan: umělý

Vánoční stromek se skládá ze 2 částí

➡️ Zobrazit jiné barvy stromků 180 cm

Skladem
6 490 Kč

Více informací o produktu najdete po rozbalení níže

 

#showmore#

Husté jehličí - větve jsou blízko u sebe a jsou vyrobeny ze sofistikovaného PVC materiálu, který dodává stromku potřebnou hustotu.

Barva vánočního stromku - vánoční stromek má odstín zelené a připomíná živý vánoční stromek.

Materiál - PVC fólie, ze které je náš vánoční stromek vyroben, je vysoce kvalitní materiál, který neopadává a vydrží mnoho let

Osvědčený výrobek - dlouholeté zkušenosti v oboru nás vedly k postupnému zdokonalování, a proto mají naše vánoční stromky ideální tvar a formu.

Pevný a odolný stojan - součástí balení tohoto typu stromku je odolný plastový stojan, který vánoční stromek pevně drží na svém místě

Kmen - je vyroben z ocelové tyče, má realistickou barvu a dodává stromku stabilitu, i když je velmi bohatý na ozdoby nebo osvětlení

 

Ve videu níže najdete návod, jak vánoční stromek rozložit a složit. Aby byl stromeček dostatečně hustý, je třeba otevřít každou větev zvlášť a nasměrovat každou větev do jiného směru. V opačném případě nemusí stromek vypadat hustě a bude mít mezery. Vše je podrobně ukázáno ve videu.

Jako vzorový stromek jsme použili Irský smrk z PVC o délce 220 cm.

 

 

Umělý stromek Smrk Irský

Irský smrk je oblíbený model z nabídky. Velmi realisticky napodobuje smrk z hustých smrkových lesů. Má přirozenou tmavou zelenou barvu s hustým jehličím. Je vyroben nejmodernějšími technologiemi a z vysoce kvalitních materiálů z PVC fólie. Stromeček se skládá ze 2 částí. Větve jsou pevně spojeny s kmenem stromu, což umožňuje rychlou a snadnou manipulaci a sestavení stromu. Součástí každého balení je robustní kovový stojan a stromek je zabalen do kartonu, který zajišťuje dostatečnou ochranu při skladování.

Pamatujete si ještě na složité sestavování starých vánočních stromků?

Větve na vánočních stromcích byly oddělené a musely se na stromek montovat jednotlivě, což někdy mohlo zabrat spoustu času. S našimi umělými stromky na to můžete zapomenout!!! Používáme nové technologie, s nimiž je montáž našeho vánočního stromku velmi snadná, protože se skládá pouze ze dvou částí. Díly do sebe zasunete a vytvarujete větve podle svých představ a už se nemusíte starat o to, která větev kam patří.

Máte spoustu vánočních ozdob? Žádný problém!

Svůj nový vánoční stromek si můžete ozdobit podle vlastního vkusu. Dbali jsme na to, aby se větvičky pod tíhou neohýbaly, snadno se ohýbaly a tvarovaly, proto jsou naše větvičky opatřeny vysoce kvalitním drátem, který tyto vlastnosti vašemu vánočnímu stromku zajistí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu