Útlý a elegantní symbol Vánoc - úzký 3D vánoční stromek

Pokud si chcete o Vánocích dopřát luxusní atmosféru, nemusíte dělat kompromisy. Užijte si velký vánoční stromek, který vypadá jako živý, aniž byste museli vystěhovat polovinu nábytku z místnosti. Představujeme vám úzký vánoční stromek.

Kde se vzal, tu se vzal, v obývacím pokoji najednou stál...

Vánoce si bez vánočních stromků nedokážeme představit, a proto na ně narážíme všude. Na náměstích, v nákupních centrech i malých obchodech, na úřadech i ve školách. A v neposlední řadě si je užíváme i doma. Někteří lidé si ze stromečku udělají středobod svého domova, jiní ho umístí, kam se jim zrovna hodí - třeba i do ložnice, jídelny, dětského pokoje nebo před vchodové dveře či na terasu. 

 Zatímco většina živých vánočních stromků, pokud mají v našich domovech opravdu vyniknout, zabere v místnosti příliš mnoho místa, u speciálně tvarovaných umělých vánočních stromků se tohoto problému nemusíte obávat. Ve skutečnosti existují úzké vánoční stromky, které byly vytvořeny pro prostory, kde si nemůžete dovolit příliš objemné a velké vánoční ozdoby. Jedná se o menší byty, domy, byty nebo kanceláře.

 

Úzký stromek s 3D jehličím

Nemusíte se vzdát sváteční atmosféry jen proto, že se vám do prostoru nevejde živý vánoční stromek nebo jeho řádně nadýchaný umělý bratranec. Váš umělý vánoční stromek může být také dostatečně vysoký a nápaditý, aby vypadal jako živý. Úzký vánoční stromek byl vytvořen s ohledem na potřeby těch, kteří jsou nuceni šetřit místem, ale nechtějí se vzdát luxusní výzdoby. Výrobci jej "zeštíhlili" na velikost a od hlavy až k patě ozdobili realistickým 3D jehličím, takže smrček vypadá a možná i pichá jako živý.

Největší výhody úzkých vánočních stromků

Vánoční stromek nemusí být jediný, který se v domácnosti zdobí. Dodejte vánoční atmosféru všem prostorám, které navštěvujete nejčastěji. 3D stromek sice nevoní jako živý stromek, ale jeho vzhled vás spojí s přírodou a dodá prostoru svěží ráz. Skvěle se hodí také ke vstupním dveřím, k vítání hostů, do rohů jídelen nebo zimních zahrad. A v některých případech ho ani není třeba zdobit, protože je krásný takový, jaký je. Sytě zelený, symetrický, elegantní. Vytvořte si v zimní zahradě nebo na terase les, který nikdy nenapadnou škůdci a který nevyschne. Potěšíte oko a díky zelené "stěně" získáte i soukromí.

 

Úzké vánoční stromky jsou alternativou k menším živým vánočním stromkům nebo umělým stromkům, které jste dosud měli kvůli nedostatku místa pouze na stole nebo na komodě. I když splní svůj účel, teprve s úzkým 3D vánočním stromkem dostanou Vánoce doma nebo v práci ten správný nádech.

Zpět do obchodu